Kvalitní ubytování v centru Harrachova

CZ  | EN

Ubytování

Hotel Harrachov Inn*** v centru Harrachova ve sport - ski - lyžařském areálu blízko běžeckých a cyklistických tras je ideálním místem pro individuální návštěvníky i rodiny s dětmi.

Hotel má mimořádně výhodnou polohu přímo v centru města, pod skokanskými můstky v klidné části centrálního parku Harrachova s venkovním dětským hřištěm. V bezprostřední blízkosti je hlavní lyžařský areál se čtyřsedačkovou lanovkou na Čertovu horu, upravované běžecké tratě (vše v dosahu 100m), dětský vlek přímo za hotelem. V dostupném okolí hotelu je mnoho obchodů, restaurací, kaváren i sportovišť.

Celková kapacita hotelu
je 30 pokojů se skladbou 10 dvoulůžkových, 10 třílůžkových, 7 čtyřlůžkových, 2 rodinné pokoje s oddělenými ložnicemi a 1 nadstandardní apartmán s kuchyňskou linkou a 3 oddělenými místnostmi (za příplatek).Check inn 14 hod a check out 10 hod. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC a Každý pokoj je vybaven moderním LCD televizorem Samsung s úhlopříčkou 82 cm.

Přehled TV:

ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 sport, Nova, Nova cinema, Prima, Prima Cool, Prima love, Barrandov, BR, MDR Sachsen, WDR Köln, RBB, Viva, Sat 1, Eurosport, ARD, RTL, PRO 7, Kabel 1, Kika, TV Polonia, BVM.

Vkusně zařízené pokoje skýtají příjemný výhled na Čertovu horu nebo klidnou část centra města Harrachov. Část pokojů má k dispozici balkon.

Hotel nabízí bezplatně hostům bezdrátový Wi-Fi internet ve všech částech včetně pokojů.